O Rzeźniku

Rzeźnik jest papilonem azjatyckiego pochodzenia. Urodził się w Chinach, w hodowli prowadzonej na zlecenie złowieszczej sieci dużych sklepów Carrefour (wym. karfur, z frankońskiego ozn. skrzyżowanie).

Wyjątkowo nieprzyjemne dla Rzeźnika są wszelkie insynuacje jakoby miał cokolwiek wspólnego z podejrzanym osobnikiem samozwańczo tytułującym się Herr Butcher. Rzeźnik pragnie oświadczyć, że są to wyjątkowo niskich lotów kalumnie, nie mające żadnego uzasadnienia w rzeczywistości.

FAQ

Czy Rzeźnika można prać?
Tak, Rzeźnik już raz był prany, w pralce automatycznej Tamat 500 Special NASA Edition Premium Exclusive Gold. Po praniu przez trzy dni kazał wołać na siebie „Łajka”. Aktualizacja: Rzeźnik był prany już drugi raz, tym razem w statku z pionowym wsadem - czyli bez okna, Whirlpool AWE 6518/P.
Gdzie mieszka Rzeźnik?
Rzeźnik chwilowo nie ma własnej budy, więc mieszka z Rysiem w jego pokoju.
Jakie języki zna Rzeźnik?
Rzeźnik mówi po chińsku i po francusku. W razie potrzeby korzysta z pomocy Szymona Misia, który biegle mówi w 15 językach, a rozumie w 40.
Unless otherwise stated, the content of this page is licensed under Creative Commons Attribution-NonCommercial 3.0 License